about

Apie mūsų leidybą

UAB „Stealthdust“ yra skelbiant pasaulį. Nuo žurnalų ir knygų iki žemėlapių ir visiško kompiuterizuoto turinio, kur suteikia viską, ko reikia iš kaimynystės požiūrio. Kiekvienais metais didžioji dalis „Basil“ vadovų pasitiki UAB „Stealthdust“ dėl išankstinio mąstymo duomenų apie tai, kur eiti ir ką rasti daugiau kaip 100 miestų visame pasaulyje. Dinaminė netoliese esančių redaktorių medžiaga apima pagrindines šventes, apsipirkimą, lankytinas vietas, pasirinkimo nukreipimą ir tai tik ledkalnio viršūnė.

Mūsų skaitmeniniai produktai

UAB „Stealthdust“ kompiuterizuota visata yra pagrindinė kanoninių pagrindininkų stotelė. Mūsų svetainė yra draugiškas aparatas išminties žiniatinklio kūrėjams. Miesto vietovėse visame pasaulyje tyrinėtojai gali atrasti veiklas, valgyti vietas, kur pirkti, jaudulio alternatyvas ir progų įvykius. Galimi pasakojimai ir dienoraščio turinys, be 50 000+ aktyvų asmenims, kartu su mūsų įdomiais žiniatinklio žurnalais, suteikia mums vertingą turtą dabartiniam žmonių susirinkimui.

Mūsų spausdinimo produktai

Mūsų žurnalas, mūsų svečių knyga, rėmėjų turinys, prenumeratos parinktys ir naujienos - tai skirtingos šeimos gabalas, apimantis duomenis, kurių jiems reikia tiriant miestą ar skaitydami. Savvy, unikali medžiaga, graži fotografija ir konkretūs žemėlapiai skleidžia kiekvieną patirties aspektą, nuo labiausiai rūkančių degustacinių patiekalų ir neįprastų rajonų iki veržlių ir varžtų, pavyzdžiui, transportavimo, salono ir maršruto.

Norėdami gauti daugiau duomenų arba reikalauti reklamuoti tarifus, palaikykite ryšį su mumis. Mes atsiųsime jums patvirtinimo el. Laišką su atsisiuntimo instrukcijomis, paminėtomis žiniasklaidos priemonėmis.